Bielenie zubov

Ponúkame Vám moderný bieliaci systém bez použitia peroxidu, ktorý poskytuje dlhotrvajúce výsledky! Predstavujeme revolučnú technológiu, ktorá odstranuje škvrny zo zubnej skloviny (napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením atd.).Táto nová technológia bieli zuby bezpečne a rýchlo – ošetrenie trvá 20 minút. Ošetrenie pozostáva z nanesenia špeciálneho gélu, ktorý sa vytlačí do gumovej zubnej násadky a vloží sa do úst. Prenikaním LED diódového špeciálneho svetla má gélový prípravok v dĺžke iba 20 minút úžasný bieliaci účinok. Výsledok bielenia je viditeľný už po prvom zákroku. Na porovnanie a ukázanie zmeny odtieňa zubov používame tzv. shader (rozlišovač farebnej škály zubov).

 

zuby


Tento systém bielenia zabezpečí vybielenie Vašich zubov v rozmedzí od 1 do 3 stupňov na stupnici shadera a v ojedinelých prípadoch aj viac, konečný efekt je však vždy individuálny – závisí od pigmentácie Vašich zubov a od vrodenej indispozície.    1. Postup ošetrenia:

  1. Pred zákrokom odporúčame aj vyčistiť si zuby vlastnou zubnou kefkou (nie je však podmienkou).

  2. Vypláchnutie ústnou vodou.

  3. Nanesenie bieliaceho gélu do násadky.

  4. Následné vloženie do ústnej dutiny.

  5. Spustenie LED lampy na 20 minút.

  6. Po 20 minútach vypláchnutie ústnej dutiny.

  

Odporúčanie profesionálov:Bieliť sa môžu iba zdravé zuby, preto doporučujeme pred bielením zubov navštíviť Vašeho zubného lekára a nechať si tiež odstrániť zubný kameň. 

Ponuka služieb                      Cena s DPH                           Klubová cens s DPH                                    
Bielenie zubov                    31,06 €                                  26,40 €