Endermológia


02-endermologiaEndermologická masáž urýchli odvod produktov metabolizmu po kavitácií cez krvný a lymfatický obeh spavňuje tkanivá a omladzuje pokožku.Stimulácia lymfatického systému – Endermológia ( vákuová podtlaková masáž)


Air massage tváre je rýchle rytmické striedanie aspirácie a kompresie, na vykonanie mikromasáže s lymfatickou drenážou a na stimuláciu obehu na povrchu kože. Air massage má také isté blahodárne účinky ako ručná masáž.
Majiteľka salónu Hanka tvrdí: je to skvelí spôsob relaxácie a oddychu a zároveň robíte niečo pre svoju pleť. Air massage pomáha odviesť škodliviny s tváre do lymfatického systému. Spôsobuje prekrvenie pokožky čím následne sa okysličujú tkanivá a tým sa zvyšuje elasticita pleti, zabraňuje svalovej únave. Odďaluje stárnutie. Air massage doporučujem pred rádiofrekvenciou, stimulom alebo pred iontoforézou, ale je skvelým doplnkom rôznych kozmetických ošetrení.

Endermologiu tela robíme pomocou hlavíc, ktorými vykonávame špeciálne rytmické masáže a drenáž. V štúdiu krásneho tela používajú pristroj ktorý je vyvinutí tak aby nedochádzalo k poškodeniu dermy kapilárneho systému ale aby bol vyvíjaný dostatočne vysoký podtlak. Pracuje v rytme aspirácia a pauza. Tento systém funguje ako vonkajšia pumpa, vyvoláva cievnu gymnastiku, čo zlepšuje krvný a lymfatický obeh. Vyvoláva vyrovnávanie spojivového tkaniva , pomáha odbúravať tuk s tela po kavitačnom ošetrení. Výsledkom je náprava lymfatického systému. Základným efektom je stimulácia metabolizmu a prekrvenie v tkanivách. Aspirácia cez vakuovú hlavicu privolá z hlbších vrstiev k povrchnejším, krv a tkanivový mok, ktoré obsahujú toxíny a následne rýchlo a účinne vyčistí tieto časti cez lymfatický systém.

Majiteľka salónu Hanka doporučuje endermológia po kavitácií. Je dôležité aby sa telo dokázalo vyrovnať s uvoľneným a nahromadeným tukom a bezpečne ho vylúčilo s tela prirodzenou cestou. Endermológia je skvelý pomocník. Dokáže stimulovať lymfatický systém tak aby telo správne pracovalo. Organizmus skladuje veľké množstvo toxínov preto že sa ich nedokáže zbaviť ak však lymfatický systém pracuje správne organizmus ich vylúči prirodzeným spôsobom pomocou vylučovania.


Ponuka služieb                      Cena s DPH                           Klubová cens s DPH                                    
Vakuová masáž tváre                    8 €                                  6,80 €