Microblading

 

  microblading


                                                     Čo je microblading?Metóda sa nazýva micro-blading /vláskovanie/ –  semipermanentné rysovanie obočia. Obočie sa tetuje ručnou technikou a farba sa aplikuje do bazálnej membrány oddeľujúcej epidermis od dermis. Metóda sa zakladá na trvanlivosti farieb, formovaní tvaru, farby a ich odraze. Všetky tieto zložky sú nevyhnutné na to, aby sme získali dokonalý tvar obočia, o ktorý sa usilujeme. V porovnaní s klasickým tetovaním strojčekom je obočie vytetované microbladingom jemné a preto vyzerá mäkko a dokonale prirodzene.

 

Pri tejto metóde sa využívajú výlučne prírodné farby, ktoré sa používajú pri permanentnom make-upe. Farba sa aplikuje prostredníctvom sterilnej micro čepieľky, vyrobenej z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je určená len na jedno použitie. Pri samotnom zákroku sa môže vyskytnúť minimálne množstvo krvácania.

 

Veľmi dôležitú časť zákroku tvorí samotná príprava, ktorá spočíva v zakreslení želaného obočia. Naša kozmetička vám na základe svojich skúseností odporučí vhodný tvar, dĺžku a šírku obočia.

 

 Úprava obočia nastáva v rozsahu 20 – 30 dní. Počas prvých 7. dní sa pripúšťa, že 10-15% narysovaného obočia sa zmyje. Úpravou sa rozumie doplnenie vymiznutých chĺpkov, alebo zvýraznenie príliš bledých chĺpkov.

 

Teoreticky vydrží farba približne 1 rok. Klienti s problematickou pleťou by si mali farbu obnovovať každých 7 až 8 mesiacov.

 

Hustota obočia sa robí spoločne s klientom. Tu je potrebné byť veľmi opatrný a nezachádzať do extrémov. Nechceme ani príliš hrubé, ani príliš tenké obočie.

 

Obočie je najhustejšie na začiatku a elegantne sa zužuje smerom dole. Koniec obočia, predstavuje koniec oblúka. Obočie musí mať svoje ukončenie presne na tom istom mieste ako oblúk a nemalo by zasahovať do spánkovej oblasti, ani končiť pred oblúkom.

 

 

 

Cieľom microbladingu je vytvorenie prirodzenej harmónie tváre a  zdôraznenie obočia.
Dnes sú trendové precízne vypracované, jemné línie, prirodzené farby v jemných tónoch , ktoré harmonizujú s črtami tváre, vyzdvihujú jej prednosti a potláčajú prípadné chybičky krásy.

 

Kontraindikácie:

 

botox, vyplnenie vrások, alergie na anestetiká, alergie na líčidlá, alergie všeobecne, krvné ochorenia, nádorové ochorenia, ochorenia pečene, vysoký krvný tlak, kardiostimulátor, cukrovka, kožné ochorenia, poruchy imunity, PMU.                                                                             

 

 

 

Najčastejšie úkony microbladingu sú:


  • 3D zahustenie obočia
  • korekcia a obnova obočia

 

Ponuka služieb            

          Cena s DPH             

          Klubová cena s DPH           

Microblading -  3D tetovanie obočia – 1.korekcia v cene

                  90 €

                            -

Microblading 2.korekcia  – od 3 mesiacov do 1 roka

                  45 €

                            -

Microblading 3. Korekcia – od 1 roka do 2 rokov

                  63 €

                            -

Príplatok (konzultácia  k microbladingu  30 min)

                  12 €

                            10,20 €